Vystoupení na Brit Awards bude temnější

18. února 2013 v 17:47 | Adell |  News & Info
Kostýmní výtvarník Marina Toybina, která vytvářela Taylor Swift a tanečníkům kostými na Grammy již začal pracovat na kostýmech Taylor a jejích tanečníků pro Brit Awards 2013 (středa 20. února) a v rozhovoru s Wenn , prozradila, že vystoupení v Londýně bude "Jin jang" ve srovnání k oděvu, co měla na Grammy. Podívejte se sami:
Marina Toybina: "Taylor bude mít na Brit Awards bezútěšné oblečení - bude velmi černá. Bude to jako druhá část toho, co jsme udělali pro udílení cen Grammy ... ale to neznamená, že budeme vytvářet další cirkus na jevišti. Bude to jiné. "
Také odhalila, že oba styli, jak z Grammy cirkusu a Black Widow z Brit budou zahrnuty do RED turné, které začíná příští měsíc (13. března). A dodává: "Album se jmenuje Red a na jevišti proto bude hodně bílé, červené a černé."
Mezitím, návrhářka ještě řekla, že 15 designérů a návrhářů muselo vše vytvořit do 10 dnů na Grammy. Řekla: "Bylo to vyčerpávající. Neměli jsme moc času na spánek po dobu jednoho týdne a půl. Ale to všechno stálo za to, když jsme viděli konečný výsledek a výraz na tváři Taylor za všechno to úsilí. Byla tak nadšená. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvé nejoblíbenější album?

Taylor Swift
Fearless
Speak Now
RED

Komentáře

1 daily-swifties daily-swifties | Web | 18. února 2013 v 18:05 | Reagovat

super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter